Artykuł sponsorowany

Gdzie można dokonać implantacji all on 6?

Gdzie można dokonać implantacji all on 6?

Implantacja all on 6 to nowoczesne i skuteczne rozwiązanie dla osób, które straciły większość zębów lub borykają się z problemami związanych z ich utratą. W Polsce istnieje wiele klinik stomatologicznych, które oferują ten rodzaj leczenia, jednak warto zwrócić uwagę na kilka miejsc, które cieszą się szczególnym uznaniem wśród pacjentów. W dalszej części artykułu przedstawimy trzy miasta, w których można dokonać implantacji all on 6.

Jakie kliniki oferują all on 6 w Warszawie?

Stolica Polski to miejsce, gdzie znajdziemy wiele renomowanych klinik stomatologicznych oferujących implantację all on 6. Jednym z nich jest Centrum Implantologii Stomatologicznej, które słynie z wysokiej jakości usług oraz doświadczonego personelu. Ponadto, warto zwrócić uwagę na Klinikę Stomatologiczną, która posiada nowoczesny sprzęt oraz specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie implantologii.

Implantacja all on 6 to nowoczesne rozwiązanie stomatologiczne, które pozwala na szybkie i trwałe odbudowanie utraconych zębów. Dzięki zastosowaniu sześciu implantów, można uzyskać pełny uśmiech w krótkim czasie. All on 6 w Poznaniu to kolejna propozycja dla osób poszukujących profesjonalnej opieki stomatologicznej. Warto zwrócić uwagę na Kliniki Implantologii i Stomatologii Estetycznej, która cieszy się dużym uznaniem wśród pacjentów. Ponadto, w Poznaniu znajduje się również Centrum Stomatologiczne, które oferuje szeroki zakres usług związanych z implantacją all on 6.

Jakie badania wykonać przed zabiegiem?

Przed przystąpieniem do implantacji all on 6, należy wykonać szereg badań diagnostycznych. Najważniejsze z nich to pantomogram, czyli zdjęcie rentgenowskie całej szczęki, które pozwoli ocenić stan kości i zębów. Ponadto, warto wykonać tomografię komputerową, która dostarczy dokładnych informacji na temat struktury kości i pozwoli lekarzowi zaplanować umiejscowienie implantów. W niektórych przypadkach konieczne może być także badanie densytometryczne kości oraz konsultacja z lekarzem specjalistą, np. ortodontą czy periodontologiem.