Artykuł sponsorowany

Czym wyróżnia się Renault Master Doka?

Czym wyróżnia się Renault Master Doka?

Renault Master Doka to niezwykle funkcjonalny i wszechstronny pojazd, który zdobywa coraz większą popularność na polskim rynku. Dzięki swoim zaletom, takim jak przestronne wnętrze, bogate wyposażenie oraz niezawodność, staje się idealnym wyborem dla przedsiębiorców poszukujących niezawodnego samochodu dostawczego. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej cechom, które wyróżniają Renault Master Doka na tle konkurencji.

Przeczytaj również: Kiedy samochody dostawcze są niezbędne w firmie?

Przestronne i komfortowe wnętrze

Jednym z największych atutów Renault Master Doka jest jego przestronne wnętrze, które może pomieścić nawet siedem osób. Kabina kierowcy oraz pasażerów została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas długich podróży. Fotele są wygodne i ergonomiczne, a przestrzeń dla nóg jest wystarczająca nawet dla wysokich osób. Ponadto, liczne schowki i uchwyty na napoje sprawiają, że podróżowanie tym samochodem jest jeszcze bardziej przyjemne. Wersja Doka oferuje także możliwość przewozu ładunków o długości do 4 metrów, co czyni go niezwykle praktycznym pojazdem.

Bogate wyposażenie

Renault Master Doka może pochwalić się bogatym wyposażeniem, które ułatwia codzienną eksploatację pojazdu. W standardzie otrzymujemy m.in. klimatyzację, radio z Bluetooth, USB i funkcją sterowania z kierownicy, a także elektrycznie sterowane szyby i lusterka. Na życzenie klienta można także zamówić dodatkowe opcje, takie jak system nawigacji satelitarnej, kamera cofania czy tempomat. Wszystko to sprawia, że Renault Master Doka jest nie tylko praktycznym, ale również komfortowym samochodem dostawczym.

Niezawodność i osiągi

Renault Master Doka słynie ze swojej niezawodności oraz solidności konstrukcji. Silniki Diesla o pojemności 2.3 dCi są dostępne w różnych wariantach mocy, co pozwala dopasować pojazd do indywidualnych potrzeb użytkownika. W zależności od wersji silnikowej, Renault Master Doka może osiągać prędkość maksymalną do 170 km/h oraz przyspieszać od 0 do 100 km/h w czasie poniżej 12 sekund. Ponadto, dzięki zastosowaniu technologii SCR (Selective Catalytic Reduction) oraz EGR (Exhaust Gas Recirculation), samochód spełnia surowe normy emisji spalin Euro 6d.